Вівторок, 23.04.2024, 14:29 | Вітаю Вас Гість

TOP-CLANS

Правила і Регламент

Здрастуйте, учасники турніру Top-Clans First Supercup. Ми раді вас вітати на нашому сайті і хочемо донести до вас всю інформацію про майбутній турнір. Радимо вам в першу чергу заходити на цю сторіночку якщо у вас виникнуть які-небудь питання.

Турнір проводится для  гравців Counter-Strike:Source v34

Правила і регламент:

Система Ліги Top-Clans
:

У турнірі бере участь 32 команди, команда складаєтся з 5 чоловік, які шляхом відкритого жеребкування будуть розділені на 8 груп по 4 команди в кожній групі. З кожної групи , попідсумку перемог команд, проходять в наступний тур 2 команди, де в дальнішому вони будуть  іграти в 1/8 і так  до тих пір поки не залишатся дві самі сильніші команди які зіграють в фіналі.

Вибір карт і умови проведення матчів:

1. Карта вибирається командою, яка  виграє ножовий раунд на карті de_dust2
2. Сторону вибирає команда яка перемогла в ножовому раунді
3. Матч грається до 16 виграних раундів, при рахунку 15-15 команди зіграють додатковий раунд
4. На турнірі будуть доступні такі карти як: de_dust2, de_nuke, de_inferno, de_cbble.

Час матчу і явка команд на матч:

1. Команди повинні з'явитися на матч у вказане в розкладі матчів дату і час
2. Допускаються запізнення команд на 15 хвилин, при цьому один з учасників команди зобов'язаний попередити суддів турніру про запізнення не менше чим за 5 хвилин до часу матчу
3. В разі нез'явлення однієї з команд на протязі 15 хвилин від часу зафіксованого в розкладі початку матчу спричиняє за собою Технічну Поразку (ТП)
4. В разі виникнення обставин, по яких команда не може з'явитися на матч, має бути здійснений перенесення матчу, повідомивши про це суддів турніру не раніше чим за 24 години до призначеного часу матчу
5. Перенесення можливе лише в рамках ігрового тижня та за згодою двох команд

Здобуття інформації про матч і іншу інформацію про турнір:

1. Розклад всіх матчів турніру, знаходиться на сторінці турніру. Посилання на сторінки турнірів і розкладу знаходяться в розділі «ТУРНІРИ», на сторінці турніру Ви можете знайти всі новини і репортажі, пов'язані з цим турніром
2. Всю вичерпну інформацію про місце проведення матчу (ігровий сервер, паролі) Ви можете отримати у суддів на офіційному сайті top-clans.at.ua

Зв'язок з суддею:

1. Нік і контактні дані судді – [CCCP] Geri | Ukr.. , skype: vasja3012, VěΝĐěŦẰ |SLAVIK, skype: slavik3773
2. Під час проведення матчів судді  будуть знаходитися на сервері
3. Менеджери і гравці команд
4. Всі побажання, скарги і пропозиції по організації турніру, Ви можете залишити top-clans.at.ua/publ/pobazhannja_shhodo_provedennja_podalshikh_turniriv/1-1-0-1
Вирішення ситуацій між командами, що сперечаються за вихід, з групи:
- підрахунок очок
- підрахунок різниці раундів в матчах між командами, що сперечаються
- підрахунок різниці раундів у всіх матчах
- у випадку якщо в трьох випадках нічийний результат, то виноситься ухвала про додатковий матч.

Загальні положення проведення матчів

1. Один раунд триває 2 хвилини
2. Суворо заборонено робити рестарти під час матчу
3. Результат - Команда, яка перша досягає 16 раундів, стає переможцем матчу
- Використання скриптів і аліасів заборонене
- Використання A3d звуку заборонене
- Дозволено писати в  загальний чат тільки капітанам команди, у випадку якщо якась команда порушить це правило команда получає технічну поразку (ТП)
- Дозволено використання лише стандартних графічних драйверів
- Дозволено використовувати лише 32 bpp, в налаштуваннях клієнта
- Дозволено використовувати лише стандартні файли клієнтів, замінити можна лише моделі гравців на стандартні моделі Counter Strike ( не CS : CZ ).
4. Використання помилок
- Використання помилок строго заборонене. Якщо помилки, які не згадані, нижче використовуватимуться, головний суддя в праві призначити ТП або перегравання матчу
- За використання цих помилок нараховуються -3 раунди одній команді і додаються +3 другій
5. Зупинка сервера, відключення гравця від сервера (дісконнект) - Якщо станеться падіння сервера, сервер буде перезапущений, а ігрова ситуація на карті буде змодельована таким чином, що б максимально наблизити команди до ситуації, яка була в грі за секунду до падіння сервера. Якщо гравець вилетів в першому раунді, коли ще не було жодного вбивства, матч буде перезапущений. У всіх інших випадках учасникам матчу слід звернутися до судді для повного моделювання ігрової ситуації до вильоту гравця з сервера. Навмисний дісконнект карається технічною поразкою.
6. Time Out - Кожна команда має право на один 5 хвилинний тайм аут. Капітан натискує паузу в кінці раунду і з цієї миті починається відлік часу. Так само, обидві команди мають право на п'яти хвилинний відпочинок, після зміни сторін і перед першою серією додаткових раундів
9. Неспортивна поведінка - нецензурні вирази в адресу суперника спричиняють за собою технічну поразку в матчі (судді слідкують за двома сторонами, а також сидять судді через Source TV)
10. Якщо в 60% складу команди пінг від 100 і більше на наданому сервері і не представляється можливим знайти інший сервер, то команда отримує технічну поразку.

Правила діють до тих пір, поки не будуть змінені адміністрацією!